Pogledaj jedan post
Old 14.04.2005., 16:00   #1
Zadnjih dana digla se bura zbog izjava gđe Babić iz Ministarstva rada, koja je najavila izmjene zakona kako bi se omogućilo da se za jednak rad dobije jednaka plaća. Dio problema leži u tzv „naknadi za minuli rad“. Radi se o poznatih 0,5% koji se prema kolektivnim ugovorima u RH dodaju plaći za svaku godinu staža. Što u praksi znači da npr. radnik sa 15 godina staža za potpuno isti posao dobije veću plaću nego radnik sa 5 godina staža.
Ako radite u državnoj firmi stvari postaju još i gore, jer je sistem takav da se ljudi vrednuju isključivo prema radnom stažu. Nije bitno koliko se trudiš, napredovati možeš samo kada „dođe tvoje vrijeme“ (ili ako imaš nekoga na visokom položaju, što je posebna tema).
Ja popizdim kada mi stariji kolege objašnjavaju kako je nekadašnji sistem bio super jer se točno znalo kada ćeš napredovati. Znači radio/ne radio dođe ti na isto. I što je najgore takav sistem još uvijek važi u glavama ljudi koji dijele plaće i položaje. Dakle mlađi radnik može prema svim mjerljivim parametrima znanja, učinkovitosti, važnosti posla itd. biti ispred starijeg kolege, ali kod promoviranja stariji radnici imaju prednost. Jer „oni su tu već toliko-i-toliko godina pa je red da ih se nagradi“. Pa makar se isticali samo po neradu, izbjegavanju odgovornosti, neznanju, lažnim bolovanjima i sličnim tekovinama socijalizma! Što je najgore nakon nekog vremena mlađi zaposlenici ili odu iz firme ili se prestanu truditi i čekaju da dođe njihovo vrijeme. Vidio sam to i previše puta.
S druge strane sindikati se žestoko suprotstavljaju najavljenim izmjenama, jer da se time dira u stečena prava radnika. Što vi mislite?
Monty Burns is offline  
Odgovori s citatom