Pogledaj jedan post
Old 04.04.2012., 10:00   #82
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
A jel tebi ikad palo na pamet da roditelji mozda nemaju koga da im cuva djecu? I da im je blesavo da svaki put kad idu u kupovinu da to ne mogu obaviti zajedno ili da placaju cuvalice par sto kuna?
Vidim da se nismo razumjeli: nisam ni pomislila ni napisla da treba biti onako kako ja radim...ja sam samo napisala ono što paše meni i mojoj djeci...
Zar tako nerazumljivo pišem?

Quote:
Ali vidim sad da su u ocima nekih jadna djeca kojima nije tamo mjesto i izazivamo zgrazanje dobronamjernih prolaznika koji isto nesto kupuju.
Jooooj, daj, pliz, sjaši s patetikom
To što tvoji klinci uživaju u šopinzima ne znači da uživaju svi.
Nemoj reći da nikad nigjde nisi vidjela jadno cendravo dijete koje se otima, cmizdri, plače, koje je sve rumeno i zajapureno u kolicima jer se nitko od vrlih roditelja nije sjetio skunuti mu jaknu/šal/rukavice na +27°, kojem se za utjehu uvaljuje vrećica smokija ili pecivo, a ono bi ustvari nešto drugo. Ono bi hodalo, dodirivalo, trčalo, istraživalo... bilo bi dijete.
Eto, meni se to ne sviđa.


Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
eto stoneway, moja nikad nije bila nervozna u shopnig centrima, obozavala ih je i obozava. idemo tamo uvijek kad iz nekog razloga ne mozemo u park, bilo kisa, bilo prejako sunce ili neki drugi razlog
i hvala bogu na njima
Eto... još jedan dokaz da su djeca različita i da im kao takvima treba i pristupati.
Stowaway is offline  
Odgovori s citatom