Pogledaj jedan post
Old 07.07.2012., 18:11   #24
Quote:
harbinger kaže: Pogledaj post
1. pa evo imas obrazovane politicare (kao sto je sanader, on je vrsan govornik skolovan i obrazovan covjek) pravi politicar, pravi covjek naroda, pravi Hrvat nema sta , svaka mu cast, skidam mu kapu sto je od hrvatske napravio velesilu, sto je unaprijedio i sto je rijesio problem nezaposlenosti, smanjio porez i smanjio cjenu goriva, vrlo castan politicar...............i skolovan covjek (al opet bitno da je "dobio diplomu" i da je "kvalificiran" - samo na papiru) hhahahahaha

Quote:
2. nisam polagao drzavnu maturu, iduce godine cu je polagat, a posto mi nije problem sist i nabubat par dana, to nebi trebao bit problem, nabubam , napisem, prođem i da mi to ostane iza leđa, matura i sve sta je u njoj
eto vidjet ćemo onda iduče godine

Quote:
3. sorry , kao sta sam reka, ostalo mi je malo u sjecanju, a i lijen sam da surfam po googleu da bih trazio auteticnost svake sitnice u koju nisam siguran 100%
zar se mora iči na google da se shvati kako je vlak u snijegu djelo domačeg autora?osobito za lektiru koja se obično i gleda kao film

Quote:
4. covjek uci dok je ziv "stvari koje on hoce, koje mu se sviđaju i prema kojma pokazuje interes i ambiciju, sto automatski cini covjeka vise individualnim, i svojevrsnim, zamisli ljude kao da su na proizvodnoj traci, zamisli da svi znaju iste stvari i da svi neznaju iste stvari, nikad nebi napredovali tako
to se više odnosilo na jezik,kako trebaš unaprijeđivat svoj jezik kako postaješ stariji,pametniji,..

Quote:
5. ikavica ima svoja pravila i pravopis, ali kao sto si moga primjetit, ni danasnji splicani nepricaju kao oni prije 100 godina, zato jer se normalnim govorom, govor izvija, savija, formira i deformira. (skracenice, deformacije u rjecima, uzrecice i otuđenice iz engleskog jezika su sve cesca stvar) dok se cak i klasicno zavicajno psovanje i vulgarizam smatra primitivnim (sto mi je u neku ruku i drago)
nisam ni mislio na pravopis od prije 100g

Quote:
6. u kontaktu sam s razno raznim ljudima, sa ekipom pricam kao da sam najveci splitski tovar, dok s policijom, profesorima i ljudima s kojima vodim prepirke i diskusije vodim strucne argumentirane filozofske razgovore, sto se tice nacina komuniciranja ne da sam dvolican, nego tristolican (da tek vidite kako dobro glumim izgubljenog turista iz texasa) cak je jedan maerikanac popusio bazu da sam iz texasa xD
znači ti možeš pisat kao netko visoko obrazovan ali nemaš volju?

Quote:
7. SF, star wars sve epizode (prvu i 4. epizodu nisam do kraja bas), mass effect comics autobiografiju Verner von Brauna, i jednu njegovu knjigu o njegovim vizijama sto se tice svemirskog istrazivanja,
i to je tvoj cjelokupni SF opus?samo to?

Quote:
od ostaih knjiga sam procitao mein kampf (izdanje iz 1926. sam kupio na ebayu tako da budem siguran da citam original a ne neku novoizdanu izmjenjenu zidovsku propagandu)
zašto imam osječaj da ćeš uskoro otkrit any rand i nietzsche?

Quote:
biografiju guns n roses, i slash autobiografiju..... u995, janes weapon systems 1980-1989, i djelomicno par stvari sto citam u vezi psihologije na internetu, nista konkretno nego procitam tu i tamo stvari koje me zanimaju specificno
i samo to si pročitao u osnovnoj i srednoj?
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom