Pogledaj jedan post
Old 07.03.2017., 09:42   #93
Quote:
Lena84 kaže: Pogledaj post
Kako ne podrediti sve MPO, kad jednom uđeš u to sasvim je normalno da ćeš večinu stvari ravnati prema tome... ali dobro si rekla cajna ne treba izgubiti sebe u svemu tome.
Ja sam si isplanirala da ću prije ljeta ostat trudna i kako ću i što ću, i sinulo mi neki dan da otkud meni to da ću biti jedna od onih koje odma uspiju...onda sam se izgubila i sad više neznam koji su mi planovi
Razmišljam koliko je teško kad ideš u tih 7,8,9 itd postupaka i svaki put bezuspiješno, koliko ti to tek kroji sudbinu. Skidam kapu svima vama koje prolazite kroz sve te postupke,er nije lako i stvarno se nadam da vi koje još niste uspijele da ćete i to brzo.

Meni danas 6dpt (ako računam i sam dan transfera) ja već zadnjih par dana radim sve normalno, jednostavno ne mogu samo ležati i šetati... Jel možda koja zna za kakve vježbe koje se smiju raditi poslje transfera, joga i slično, jel se smije? Istezanja? Ukočim se sva kad sjedim za stolom i crtam pa se bojim rastezati a nesmije se...

Evo ja sam učiteljica yoge, vodim i yogu za trudnice osjećam se prozvano.

Možeš raditi hrpu vježbi na sve 4, to je generalno dobar položaj za trudnice.

Evo imaš ovdje popularnu yoga vježbu za kralježnicu cat - cow

https://www.youtube.com/watch?v=DXL_QtHp9aM

Samo kada dižeš lopatice opusti potpuno trbuh i nemoj podvijati zdjelicu.

Evo ima i tu jedan lijepi, jako nježni slijed

https://www.youtube.com/watch?v=CWX7FPDswXI

Ono što je generalno bitno je da ne radiš kontrakcije trbuha previše i da ne vježbaš ništa preaktivno što bi te jako oznojilo, osobito ako inače se ne baviš intenzivnim vježbanjem.

Ako te žuljaju koljena, možeš si staviti deku ispod koljena.
Također, možeš tu raditi zmijolike pokrete, pa kružiti s cijelim trupom, pa okretati se da vidiš jedan kuk, pa drugi ..
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom