Pogledaj jedan post
Old 07.03.2017., 11:23   #96
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ja sam odradila 2 postupka i FET u jednoj klinici. Onda sam otišla ne jer mislim da dr nije dobar, nego zato što više nisam htjela ni mogla podnijeti punkciju bez anestezije. Plakala sam doma dok sam donosila odluku.
Završila sam u Betaplusu, isto kod dr. D. Evo od prve mi je složila sina, ali sad smo već prošli 2 postupka za drugo i ne ide. Čak sam i ja počela mužu govoriti, da li da idemo preko HZZO negdje, da li da mijenjamo. Ali rekao mi je da ne. Njemu je dr isto sjela,vjeruje im, i ne želi da se mičemo. A iskreno, ne želim ni ja
Haha, ja sam prvi put na punkciji bila bez anestezije i to svojom greškom, popila sam kavu to jutro, pa mi nisu htjeli dati anesteziju da ne dobijem upalu pluća a i zatajila sam da imam temperaturu jer sam se bojala da mi neće htjeti to raditi, a dobila sam virozu u sred stimulacije... katastrofa, dobila sam neki apaurin i nije mi bilo tako strašno, ali imala sam samo 4 folikula. Drugi put sam isto planirala bez anestezije, ali dr. D. je rekla da nema šanse da izdržim punkciju 10 komada bez da se trznem, pa sam pristala. Inače jako loše podnosim anesteziju, kasnije povraćanja, mučno tvrda stolica i ostala sranja... bljak, ja da imam manje od 5 folikula za iavaditi opet bez anestezije, pregrozno mi je to buđenje, a i mene ne boli to toliko... ne znam otupila sam više na fizičku bol valjda...

Ali razumijem da netko drugi ne želi to prolaziti, super je što u Beti o tome možeš sama odlučiti.

Isto tako potpuno razuijem zašto želite ostati u Beti kod dr Dmitrović.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom