Tema: Mobbing
Pogledaj jedan post
Old 03.12.2017., 17:50   #372
Quote:
Urbalari kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam pitanje.

Ima li moj nadredjeni na poslu pravo znati moj privatni broj mobitela, i je li po zakonima potreban moj pismeni pristanak da dobije moj broj? Nemamo mogucnost dobiti poslovni mobitel i broj.

Ako ima pravo, kako se zastititi u slucaju gdje me nadredjeni kontaktira na taj broj sa stvarima vezanim uz posao izvan radnog vremena, navecer i vikendom?
Ne, ne moraš mu dati. Reci mi šta kada ti se dogodi da ne budeš obaviješten o nečem važnom, npr da ti je promijenjena smjena poslije slobodnog dana i da nisi popodne, nego ujutro, pa kad tu uvali opomenu zbog neopravdanog dolaska na posao... ko će ti onda biti kriv?

A ko te napada da bi se trebao zaštićivati? Ako se nećeš javiti, ne moraš. Ja to obično prakticiram i prema drugim ljudima u životu, pa nisam znala da se nekom mora napomenuti da se na svoj mob ne mora javljati ako neće.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom