Pogledaj jedan post
Old 01.12.2008., 18:38   #19
Ok, molim kolege modertore da ovaj topic zbog hitnosti ostave ovdje, bez spajanja s grupnim topicom Abortus!


Autorice, nije istina da ovdje nećeš dobiti dobronamjerne savjete, samo je pitanje što je to što ti želiš (možeš) čuti.

Da vidimo, trudna si- ne vidim smak svijeta niti u slučaju rađanja, niti u slučaju abortusa.
Imam prijateljicu koja ima dvoje djece, zatrudnila je i s trećim djetetom, te se odlučila u dogovoru sa suprugom za abortus... J ga, to je njena odluka i kao takvu to poštujem.

Jednako tako, ovo prvenstveno moraš odlučiti TI, a ne ja ili neko od nas ovdje, pa niti tvoj dečko, na stranu to što s njim treba obaviti niz ozbiljnih razgovora o tome.



Nekoliko činjenica nisam ubrao na prvo čitanje: ko to zna osim vas dvoje?? Roditelji njegovi? Tvoji??
Rekla si da baš nisi na "ti " sa svojima; e pa , j ga, vrijeme je da postaneš.
Druge roditelje nemaš... znaš kako, moji roditelji te ne vole više od tvojih, to znaj. Moj prijedlog je da se obratiš svojim roditeljima i vidite što se da napraviti. Naravno, o svemu odlučuješ ti. I prekini cmizdriti nad svojom sudbinom, puno je gorih slučajeva u životu, ovo uopće nije loša situacija, da ti ne bih nabrojao neke stvarno loše.

Ok? Dakle, jedan lagani šamarčić u obraz samoj sebi i osvjesti se! Što možeš napraviti: ili roditi ili abortus! Malo jedno- malo drugo ne ide. To će ti usmjeriti budućnost, ali ti niti jedno niti drugo neće uništiti budućnost.

Kolko si dugo trudna??

Bila na pregledu ili test za trudnoću koristila??


Pliz odgovore, pa da vidimo dalje.
Deedy is offline