Pogledaj jedan post
Old 15.05.2009., 16:36   #12
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Ombia

Suprug sportaš + vjerojatno ima fetiš na tenisice. Zadnji put kad smo bili sam mu rekla da su mu to posljednje koje je kupio ove godine i da mu više neću dozvoliti da kupuje. Evo ti primjer, moje ljubljene brončane su kod nas koštale 1000 kn. Dođem u Outlet i vidim iste takve za 55 eura. Taj put je i on sebi kupio tenisice, plus par maijca i špeža ispalo je 1000 kn (a za to bi ovdje kupila samo tenisice).
Sljedeći put idemo namjenski njemu po nove tenisice i ugledam ja sebi jedne prekrasne klasične sportske za 35 eura (nije da mi baš trebaju, ali po toj cijeni, naravno da ću iz uzeti). Preko puta Nike-a je Puma. Meni se osobno ne sviđaju Puma tenisice, ali dragi voli sve pogledati. I vidi za 20 eura one koje kod nas koštaju minimalno 100 eura a među mladima su must have za na traperice, pa smo kupili njegovim bratićima svakom jedne.
Evo posljednji put smo bili pred Uskrs u Trstu i vidim da sav snužden obilazi po dućanima. A kad sam ga pitala ako ćemo ići do Palmanove po jedne najkice, odmah je živnuo.
idete u outlet u palmanovu? ili?
extreme is offline  
Odgovori s citatom