Pogledaj jedan post
Old 13.04.2010., 14:19   #79
Imam problem, pretpostavljam vezan uz vaginizam, ili psihologiju, pa molim nekoga da mi pomogne.
U vezi sam 4 godine, što se seksa tiče u startu je sve bilo super, da bi nakon godinu dana veze ona počela "postajati" sve uža, dok nije došlo do toga da uopće ne mogu penetrirati u nju. Sad je tome skoro 2 godine, u koje sam možda 2-3 puta uspio. Zaista sam strpljiv, imamo oralni seks, ona je napaljena i doživljava orgazam redovito, ali penetracije više uopće nema.

Puno o tome pričamo, te sam iz razgovora s njom shvatio da je i prije imala takvih problema, prije mene imala je dugu vezu u kojoj zadnje 2 godine nije navodno bilo nikakvog seksa, jer joj se (citat) taj čovjek seksualno gadio, ali je bio dobar prema njoj pa nije prekidala. Imala je još seksualnih partnera, s većinom ili skoro svima je imala problem penetracije.

Naravno, meni je kroz glavu odmah prošlo kako je ja ne privlačim seksualno, međutim onda bi me valjda odbijala i za oralac, koji je relativno redovit, a i pretpostavljam da ne glumi orgazme. Molio sam je da potraži i neku stručnu pomoć, rekla je da hoće i da joj je stalo, ali nikako da se to dogodi. I dalje sam strpljiv, čekam, ali ono što me brine je da je počela tražiti uzroke tog problema u nekim stvarima koje su posljedica upravo njenog nemarnog odnosa prema tom problemu, odnosno netraženja stručne pomoći. Kaže da nije imala nikakvih trauma u djetinjstvu.

Uz to, ima velikih problema s buđenjem ujutro, ne znam je li to povezano s ičime ali koliko sam shvatio može biti posljedica depresije. Treba joj nekoliko sati da ustane iz kreveta.

Ima li netko preporuku za dobrog psihologa/psihijatra/terapeuta?
na zidu slika is offline  
Odgovori s citatom