Pogledaj jedan post
Old 14.03.2007., 13:11   #10
Da te Beckenbaurke ili Copa Mundial, ili World cups su u mom skromnom misljenju najbolje kopacke ikada napravjlene a imao sam puno kopacka. Nije razlika izmedju ostalih jako velika ali evo ti par stvari koje sam ja iz svog iskustva naucio.

1. Kupi kopacke koje su broj ili pola broja male!!! moraju ti jedva stati na nogu kada ih obujes prvih tjedan dana. Onda se nrmalno one moraju razgaziti da te nebi zuljale, tako da ih moras nositi na treningu ali jako kratko kako nebi nabio zulj. Znaci oko 20 minuta, ili jos bolje daj ih nekom ko ima manju nogu od tebe da ih nosi na 2 treninga. Naravno namazi ih da pomognes rastezanju koze jer nakon rastezanja uzet ce kalup tvoje noge i biti kao carapa.

2. Ljetne ili zimske. cuj, netko je dao prijedlog da se uzmu krampovi na odvijanje i to je dobra investicija jer samo mjenjas cepove i prilagodis terenu. ja sam ih jednom imao dok sam bio mladji ail sam onda za par godina kupio ljetne i zimske... Dobre su bile.

3. Kupi kopacke sa niskim đonom... ovo mozda zvuci glupo ali u mom iskustvu ako je đon deblji i noga ti nije direktno na zemlji onda postoji mogucnost da ti se izvrne glezanj, kao da si na stiklama... Imao sam jedne lotto kopacke u kojim sam dva puta izvrnuo glezanj pa sam ih bacio.

4. Ja bih reporucio da uzmes kopacke koje su isto krojene kao Copa Mundialke, iilti beckebaurke koje smo vec spomenuli. Uzmi cope u ruku, probaj ih...primjetiti ces da nisu kao cizme nego su plitke, niske, tanke koze... peta nije preniska niti previsoka sto je bitno zbog zuljanja i odraza pri skoku. Dobro analiziraj Cope Mundialke i kupi neke kopacke koje su 3 puta jeftinije za prvu ruku. Kupi i gumene cepove koje zamjenis za ove zeljezne.

4. Ja bih ti preporucio Adidaske ili Umbro jer su one meni bile najbolje a probao sam Lotto, pumu, Reebok itd.

5. Kad budes igrao za repku daj neki govor odrzi za nas koji su ti pomogli sa savjetima za kopacke

6. Neka koza bude mekana ali ne debela, ...kroj isto tako sto jednostavniji to bolji, bez nekih kerifekoija i ludih boja. prosinecki je igrao u najobicnijim kopackama dugo godina a i mnogi drugi. Samo da su KNAP, Tanke koze, Niskog đona, ne preduboke ili plitke, KNAP, KNAP, KNAP...

Sretno
 
Odgovori s citatom