Pogledaj jedan post
Old 14.05.2007., 19:56   #14
Quote:
dolphin1906 kaže: Pogledaj post
Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)? Kolike su cijene ako se ide privatno i koliko se onda čeka? Ja bi hitno išla na pregled, pa please help!
Dr. prim. Jakov Masovčić je najbolji(privatnik), sve ti smireno objasni, možeš ga pitati što želiš, nemaš osjećaj da te se jedva čeka rješiti kao što je slučaj sa nekim privatnicima koji otaljaju nabrzinu svoje i glume uglađenost, a vidiš da im gori pod petama i da uopće nisu koncentrirani na ono što ih pitaš. Okani se Rozalije, ja sam je jednom nazvala i pitala da li se mogu naručiti za pregled u 12 sati, a ona mi je odgovorila da što ja sebi umišljam da ona mora ručati, da nema ona svo vrijeme ovog svijeta samo za mene... Pa jel to red i način na taj način razgovarati?! Mislim da je cijena 200-300 kuna, nisam sigurna, zavisi koje ti pretrage radi. Kod državnih doktora ćeš morati čekati 2-3 mjeseca, pa sad kako želiš. E da ako ti je hitno pitaj da li te može naručiti za isti dan-ja sam se bila naručila za pregled pola sata nakon što sam ga nazvala.

Zadnje uređivanje Linoria : 14.05.2007. at 20:06. Reason: x
Linoria is offline  
Odgovori s citatom