Pogledaj jedan post
Old 09.08.2009., 20:28   #134
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
na tvoj nivo bušenja guma se ne spuštam, a nemam baš ni želju upoznavat tipove tvog kova.
Pa tvoja stvar nije kakvi su ti vozači i koliko ih plačaš jer se vidi kaj ti delaju od kamiona, dobrih kamiona! Jesam napisao u topicu o stralisu da su poboljšali ali isto tako navodim praktični test u kojem se očituje i sam IVECO!

Kupi već jednom nove kamione, a nemoj vozat izanđale šklopocije pa se žalit da Actros ne vrijedi....tvoje ime i prezime me ne zanima, ali laprdaš konstano bez ijednog dokaza!

Zašto ja nebi hvalio vozilo koje vozim godinama? Zadovoljan sam njime i nije me nikad ostavio na cesti, niti SK, niti Actros niti Actros MP2, a MP3 ima još manje šanse da me ostavi.

Što je tu nisko padanje i od koga? osnovno je da dobar i educirani vozač košta, a tko si ga ne može kao gazda priuštit plača razliku u otklanjanju kvarova u radioni!
Vidiš mamicu spominješ ti....zar to nije nisko od tebe stalno pljuvat po autoru ovog topica? Ja dokumentiram svoja pisanja, a ti? Čime? Ima slika, ima i video ( i bit će ih još) a od tebe samo dežurno pljuvanje!

Opet sumnjaš u "argumente" renomiranih špeditera koji imaju više od 200 kamiona i još u špicama angažiraju dodatne prijevoznike kojih 150 kamiona.
I kao takvi su ušli u eksperiment zajedno sa redakcijom lista i nabavili više različitih marki jer su do sada isključivo vozili Mercedes Actros....znači po tebi su oni ludi jer bože moj to govno ne valja ništa! Ne ti si alfa i omega i mjerilo zar ne?
Ne briga mene kaj ti voziš i tvoji vozači , meni je bitno da sam JA zadovoljan onime što vozim! Špedicija Paul Schoekemuehle koja je do nedavno vozila isključivo MAN sad kupuje Actrose, pitam se zašto? Baš sam ovaj tjedan razgovarao sa vozačima i pitao ih da kako to da sad kupuju Actrose, pa mi kažu ( ako lažu oni lažem, i ja ) da se kod njih nisu pokazali i da ih teško poslije prodaju, Actrosa kaže prodaju bez pol frke! Naravno svi ko ludi kupuju ono kaj po tvome sudu ne valja! I isto tako bi korisnici foruma trebali imali sliku i kupovat ono kaj ne valja ( po tebi naravno) .....slovenac Žonta je prešel sa Volvo na Actrose.....svi su oni bedasti jedino si ti pametan!

Ja se nemam cega sramiti, prvi si se poceo dirati u moje osobne stvari, moj posao moje place moj kamion....itd. Onda se u sljedecem postu opravdavaš kako te to ni najmanje ne zanima. Međutim u tom istom postu opet su se nekako našle tvoje uvrede osobne prirode na moj racun. Kako ? Zašto?
Sram te bilo, takvo ponašanje ne prilici jednom "gospodinu". Ostavi se moga privatnog života, jasno.....
Tvrdim i stojim iza toga da je Actros jedna obicna šklopocija, isto kao što ti tvrdiš za scaniu ili bolje receno SVE OSTALE i uvijek cu te ispravljati u tome ....
A sada mislim da je vrijeme da napokon završimo sve ovo, hajde pretekni jednu scaniu u brdu sve to dokumentiraj , poslikaj, snimi film pa objavi ovdje, pljuj po svemu što nije mercedes nauci nas ostale obicne smrtnike koji vozimo šklopocije (fiate scanie renole manove) što valja svi to željno iscekujemo....
Ne želim imati nikakvog posla s tobom, takve kao ti je najbolje pustiti na miru

Mislim da svi ovdje znaju kako velike firme prodaju i riješavaju svoje kamione, i da nemaju nikakvih problema s tim, jer se jednostavno dogodi zamjena staro za novo u sklopu leasinga i to najcešce iste marke jer je tako jeftinije, tako da price od muje i hase ne vrijede.
Osim toga upao si sam sebi u zamku, napisao si da su imali iskljucivo manove , kako onda znaju da mercedesa prodaju u pol frke ako ih do sad nisu imali
mr.navigator is offline  
Odgovori s citatom