Pogledaj jedan post
Old 12.08.2009., 00:29   #138
Smetnuo sam s uma da se ne radi o traktorima, znam da su man i mercedes uvijek bili slicni po cijenama, iveco osjetno jeftiniji a scania volvo i daf, jednostavno preskupi za hrvatski đep,ali nije važno..
Dokazao sam vec prije da ovakve ni slicne testove ne treba shvacati preozbiljno.


Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
otvori svoj topic i lupaj kako je ptičurina najbolja na svijetu.....ja ti sigurno neću doć lupetat da nije...ali ni da jeste neću reč!
Nisam ja takav, ne treba meni to dokazivanje da ja lupam da je pticurina najbolja, niti mi treba da ja nekoga konstantno uvjeravam ili dokazivam mu što je bolje .Svako zna što je za njega najbolje, tko sam ja da ga ujeravam u drukcije. Ja sam samo tu da budem tu i eventualno se ukljucim u nekakvu raspravicu ali ne pricam previše, niti namecem svoje mišljenje drugima osim kada jednostavno trebam,odnosno kada netko previše prica.
I mislim da pticurina ni actrostrofalis (da,da nemoj misliti da ako ga ne koristim da ne znam pogrdni naziv za actrosa) ne bi trebali biti razlog ili pocetak ovakvih besmislenih rasprava.
mr.navigator is offline  
Odgovori s citatom