Pogledaj jedan post
Old 27.08.2012., 13:50   #1326
Smile Zdravo :)

E ovako imam ceo spisak lepih i neobicnih zenskih imena ovog trenutka sam se prijavila na forum.hr da bi vam ih prosledila mozda ce nekom pomoci da nadje idealno resenje Meni jedno od najlepsih i ako budem nekada imala devojcicu zvace se tako je Veronika (premocno zvuci a i ima divno znacenje) Veronika je latinska forma grckog imena Berenice,sastavljenog od Pherein (donijeti) i Nike (pobjeda) dakle znacenje ovog imena je ona koja donosi pobedu divno zar ne? Moram jos napisati da vide volim duga imena od ovih kratkih ,mada ima i tih zanimljivih alisu mi nekako vise za kucne ljubimce,mozda pogresno mislim a i bolje detetu dati neko dugo lepo ime iz kog mu se moze i tepati sutra pa eto resenja i za one koji vole da cuju i krace ime a dete ce kad poraste imati iybor da samo odluci sta mu se vise dopada. Ostala imena koja sam izdvojila a meni su licno lepa i interesantna su : Stefani,Karolina,Talija,Iris,Pavlina,Petra,Leontin a,Leona,Emili,Iskra,Doriana,Kasija,Katja,Nera,Geor gina,Nikolija,Veronika,Antonina,Nastasija,Simona,L orena,Loreana,Doroteja,Glorija,Valerija,Ekatarina, Žaklina i Žarklina,Leonora,Selena,Simeuna,Todora,Hristina,Da rija,Irina,Zoja,Hana,Dolores,Klara,Varija,Dora,Ing rid,Alegra,Ines,Laura,Fiona,Miona,Tajana,Galina,Ka lina,Dafina,Jefimija,Krista,Staša,Stefanija,Tanasi ja,Ubavka,Melani,Larisa,Lucija,Oksana,Regina,Taisi a,Eleonora,Bjanka,Damjana,Ina (po helenskom bozanstvu) ,Kristijana,Lara sa značenjem (Jasna)
Lolivera is offline  
Odgovori s citatom