Pogledaj jedan post
Old 30.05.2004., 00:24   #8
Ja ne znam uzivati??
Da vi mene sad pitate sto bi ja zeljela raditi ja ne znam sto bih vam rekla. Da mogu birati posao ovog trenutka, je nemam niti jednu ideju. Kroz godine sam naucila samo ici dalje, glavu gore, zaboravi, radi samo, ne misli na gluposti, radi, uci, radi, uci. Ne godu smisliti pisani tekst. Ne znam se opustiti. Sve samo racinalno, brzo, mudro... A sad gledam prazno i u prazno. Da sam barem nesto postigla pa da mogu odmoriti nego nista...

Pa ne znam se bas druzit s ljudima. Ne pretjerujem. Uvijek sam zatvorena u drustvu. Ali sto da im krenem pricat - ovo? Pobjeci ce i prije nego pocnemo. Ne znam kako se ljudi zblize. Nisam ni sa kim u svadji, niti u losim odnosima, ali ne mogu se otvorit nepoznatim ljudima i pricat svoje probleme. Cak i sa nekim bivsim dobrim prijateljicama ostajem bez teksta. Ako nije rijec o ovom cudnom hladom proljecu ja nemam nista za reci. Nema takva prica smisla - jaj kazem - ona gleda i zao joj i idemo dalje. Ona je izasla da malo proseta, da cuje neki trac i ide kuci bez brige a ne da o meni misli. Pa zato vise i ne izlazimo....
 
Odgovori s citatom