Pogledaj jedan post
Old 20.02.2009., 17:51   #7
Quote:
gerbengoy kaže: Pogledaj post

I prijateljstva imaju svoj rok trajanja, nista nije vjecno. Nazalost.

Zivot vas razdvoji i mozes i nakon x godina osjecati i ljubav i simpatiju i razdragati se na sam pogled necijeg lica, ali, ako si vise nemate sto za reci, jer ste u sasvim drugim vodama, sasvim drukcije vas je zivot oblikovao...
To je zivot, sta ces.
Slažem se sa ovime!

Ja sam u svom društvu prva koja se je udala i dobila bebu, u srednjim sam dvadesetima, moje frendice još ne pomišljaju ni na brak, a kamoli na djecu, neke su čak uvjerene da ih ne žele imati...
Kažu da im je bitniji, posao, karijera, putovanja...ja sam isto završila faks, ali meni je oduvjek obitelj bila na prvom mjestu i to je bila prva stvar gdje smo se odmah nakon završenih studija počele razilazit u pogledima na život...

Naravno to je sve skupa do temelja izmjenilo naše odnose, poneki put si zaista nemamo što za reći, jer ja njih ne želim opterećivati pričama o bebi, tj šta je mali danas napravio, što je jeo i sl stvari, ali me nekad ni ne zanima gdje su one izašle, sa kime su bile,šta su kupile, gdje ima neko sniženje i slično.
Ponekad mi se čini ko da više nemamo tema za razgovor, kao da smo odjednom postale stranci i da se nekako viđamo radi reda, jer eto frendice smo pa kao trebale bi...

Ali čini mi se jednostavno da život nosi svoje, gubiš neke stare prijatelje , pronalaziš nove, i mislim da će tako biti cijeli život -rijetki su prijatelji za čitavi život, to mi tek sada postaje sve jasnije i jasnije!

I ja sam se pomirila sa time!
luna_08 is offline  
Odgovori s citatom