Pogledaj jedan post
Old 01.04.2010., 21:04   #16
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
srećo, tebe bole moje riječi jer si nedavno izgubila nevinost... jebe te ono što ne želiš čuti, a slažeš se sa onim što želiš čuti? poznati forumski sindrom...

btw, za mjesec dana će mi biti 2 godine veze, a u skoroj budućnosti ide i sljedeći korak...

stoga, ipak mislim da ovdje radi moje iskustvo i viđenje, nego moje predrasude. Nisam htio da ispadne da generaliziram, nije mi to bio cilj, a i sam ne volim generaliziranje. trebala je ispast zajebancija. tebe je očito povrijedila jer si dugo čekala. Žao mi je, ali neće ti proći kod mene. Ja ti nisam od jučer.

ja bas mislim da generaliziras previse.i nisam od onih koje bole tudje rijeci, jer uopce ne marim za tudja misljenja ili slicno, tako da mene tvoje rijeci nisu taknule nimalo, nego sam se malo dala u provociranje, a ovime samo dokazujes da je vecina ista, odmah napadate duso

sretno s vezom, i u buducnosti, iskreno jako mi je drago sto imas curu i da ides prema necem vecem i vaznijem, sretno, od srca

nisam ni ja od jucer,
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline