Pogledaj jedan post
Old 20.06.2005., 15:11   #17
Quote:
undercover kaže:
to su kreme prvenstveno dobre za neke probleme na koži, znači ekceme, akne, ranice, depigmentaciju itd...
ova bas creme de la mer je dobra za akne ali ne kao dnevna krema jer je dosta teška(od tih svih sastojaka u sebi) za mazat po danu-pa se koristi po noći samo kap se zagrije na dlanu pa se lagano utapka na lice

osim toga ona nije uopće hidratantna pa kao takva nije dovoljna za lice-znači djeluje na bore, i fleke i nepravilnosti i od nje je koža jako meka ali ako ne koristiš ništa drugo lice ti se osuši
a pošto je teška ne možeš je stavljat preko neke druge kreme jer bi to zasitilo kožu- znači najbolje preko noći umjesto noćne kreme

pretpostavljam da im i ostali proizvodi slično funkcioniraju

... inače tip koji je otkrio ovu kremu imao je nezgodu i lice mu je bilo jako opečeno u požaru i zbog toga je smislio ovu kremu, tako da ona stvarno funkcionira
ne znam koji joj je sastav ali izmedju ostalog unutra su neke morske alge...
Ne znam od kud ti sve ovo da se ne koristi po danu i da nije hidratantna? Jedino što možda baš nije dobro kod nje za dnevnu upotrebu je to što nema SPF.

Ja ju koristim već godinu i pol (samo La Mer, ništa drugo, ujutro i navečer) i nije mi se lice osušilo, dapače, već godinama mi nije koža bolje izgledala. I u uputama lijepo piše da se koristi i za dan i za noć.

Ovo o čovjeku koji je napravio recept za kremu je istina, koliko ja znam, kao i to da je dobra kod ekcema, akni itd. I da, skupa je, ali stvarno je treba jako malo, meni 60 ml traje preko pola godine.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom