Pogledaj jedan post
Old 13.01.2009., 14:52   #18
vidis da ima jako razlicitih iskustava, sve ovisi od grada do grada, od kladionice do kladionice. Jedino sto je isto jest - mala placa.
Kod nas u ŠI kladionice otvaraju u 8 ujutro i rade do 21, neke i do 22h. Podijeli to s dvije djelatnice (u prosjeku) pa ces vidit koliko koja radi. Ako u kladionici ima vise djelatnica, normalno je da se lakse dogovoriti, ali ako su dvije.. Spasit ce ih jedino fer i korektan odnos jedne prema drugoj.

Raspitaj se u tvom gradu, sigurno netko od tvojih prijatelja/poznanika poznaje neku curu koja radi u nekoj od kladionica, i čuj iskustva iz prve ruke


(Off - moja sadašnja kolegica je dosla iz jedne od kladionica, cura je iznenada zavrsila u bolnici na dva dana i ja sam odradila i njene smjene u dogovoru s direktorom. Dosla ujutro u 8, otisla u 13, vratila se u 15h (zatvorila salon), i odradila do 20h. Tako 2 dana. Neš ti, pa cura je u bolnici. Ne mogu vam opisati u kojem je ona bila strahu kad se vratila, da ne kažem istraumatizirana. Jer..ona to meni mora odmah vratiti Proslo je vremena i vremena dok sam ja njoj objasnila da to ne funkcionira kao u kladionici, da joj neću iskopat oči. Kad meni bude trebalo - ona će odraditi umjesto mene.)
iivana is offline  
Odgovori s citatom