Pogledaj jedan post
Old 29.10.2011., 14:22   #3
Quote:
anakonda1234 kaže: Pogledaj post
Možda da promijeniš broj? Sama kažeš da je kreten. I ja to mislim jer ako je našao drugu i odlučio prekinuti, trebao je sjesti sa tobom i reći ti.
U najmanju ruku ispao je bezobrazan i nekulturan i nemaš se zašto misliti oćeš li mu odgovoriti. Je li on zaljubljen ili ne- to su njegove brige. Ja ne bi trošila vrijeme da bi mislila o njemu. On je rekao svoje.

Slazem se s tobom... U cjelosti...

Autorice, ako te prevario, zar je dovoljna bilo koja druga rijec? Mislim, nemoj se uopce bedirati radi kretena... Vidis da je uzasna kukavica da se nije udostojio da ti kaze u oci neke stvari, nego se ko pizda neka pokunjio s drugom... Sramotno, trebas se sramiti sto si imala takvog decka i zaboraviti ga sto prije, a ne razmisljati uopce o njemu... Imat ce vremena kajati se sto je mozda propustio predobru curu...

A ti nastavi dalje, dobro ti je kolegica rekla, promjeni broj, ne obracaj paznju na kretena koji je svoj k... ubacio negdje drugdje dok je bio s tobom... Jer, zato ti se i javlja da te drzi u neizvjesnosti, a ako mu zaskripi kod trenutne cure da se moze tebi vratiti... Ma nemoj to dozvoliti niposto, a JOS GORE nemoj dozvoliti da te ponovno poljubi ili da ne kazem da pristanes na sex... Pristanes li na to gora si od njega...

Zato, kada prodes pokraj njega, dignes glavu kao da si prosla pokraj kante govana i kao da ne postoji, jer nije nikada ni postojao... A jooooj... Ne daj se curo, budi pametna, jer naci ces si boljeg, neusporedivo...!
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom