Pogledaj jedan post
Old 08.11.2006., 20:43   #97
Quote:
kumek kaže:
Važno da možeš vjerovati swamishijima ili kak se već zovu. BTW prije par godina tip iz Kazahstana (kud će suza nego na oko ) je tvrdio paz vamo da ima cjepivo (ne lijek, cjepivo) protiv raka. Uz to je mpokazivao potvrdu Kazahstanske akademije znanosti da je to točno. Sad mi reci jesi li se išao cjepiti jer....ipak je to potvrda akademije. Tako i ovi tvoji dr-ovi od kojih je tko zna jel ijedan doktor medicine. Prije 500 godina da su ti rekli da se može skočiti na mjesec ti bi pokušao. Tebi ovdje ne trebaju informacije tebi treba potvrda onog kaj si napisao u prvom postu. Ako gledaš u sunce dovoljno dugo....oslijepiš. Kao što su ljudi od sunca osljepljivali u pustinjama (recimo II svjetski rat) iako nisu direktno gledali u sunce. Ježi ga nisu oni znali da se tako jede i pije i pune čakre i prana.

Naravno da vjerujem da ja gledam u sunce dovoljno dugo da bih oslijepio ali postoji mogućnost i da ovaj čovjek stvarno gleda u sunce a ne oslijepi(zbog toga je fenomen a medicinski fenomeni su stvari koje se događaju pojedincima a koje medicina ne može objasniti).
Definitivno ne bih skakao na mjesec kao što ni ne gledam u sunce! Ali razlika između nas je što u slučaju da nam je netko prije 500 godina rekao da će u budućnosti ljudima vaditi srce iz utrobe i stavljati novo ti bi im rekao da su idioti a ja bih rekao tko zna!
Isti je slučaj i sa ovom temom - za tebe su idioti svi koji kažu da on gleda u sunce i dugo izdržava bez hrane a ja opet ostavljam tu opciju otvorenom (nisam zaluđen njom niti slijepo vjerujem u nju)!

Pazi, da meni daju čovjeka da ga nadgledam 211 dana i da on u tom periodu ne jede već samo gleda u sunce - ne moram biti priznati doktor da kažem da je čovjek drukčiji! Naravno, sve se svodi na to kako je bio nadgledan - da li je u nekim trenucima privatnosti krijumčario hamburgege i šta ti ja znam!

Ali ništa ja tebi kumek ne zamjeram, svijet je različit a skeptici su uvijek dobrodošli - samo nemoj previše omalovažavati tuđa mišljenja, jer ja tvoja cijenim - nikad ti ne bih rekao da si nestimulativan za raspravu ( a ako i jesam zašto onda raspravljaš sa mnom)!
__________________
I´m going to give you the choice, I never had!
Lestat is offline  
Odgovori s citatom