Pogledaj jedan post
Old 29.07.2009., 16:00   #13
Bravo, megatronman! Napokon se netko sjetio ove teme. Fascikulacije me muče već neko vrijeme. Počelo je sve s diplomskim i nerviranjem, herc me počeo mučit (na pretragama sve super), onda crijeva (navodno sve ok), onda fascikulacije koje još traju. Titram non stop, užasno je neugodno, kao da imam mravce pod kožom, ponekad mi se cijeli mišić kontrahira, vidi se ispod majice.Bio sam nervozan zbog života općenito, a sad kad se više ne živciram ostala je neka fizička napetost, samo se probudim anksiozan, a ne znam zbog čega, mišići titraju i to me beskrajno živcira, u listovima najviše i u laktu neke tetive. U biti sam nervozan zbog fascikulacija, dobro je netko rekao, to je začarani krug. Bavim se sportom, izdržavam napore velike, nemam s tim problema, glava je ok, mišićni tonus super, ne rušim se, ništa me ne boli, samo mišići titraju i titraju. Htio bih ići kod neurologa da se rješim brige oko MS i ALS, i to me muči malo, ali htio bih i kod psihologa da mu se malo izjadam. Zanima me jel ima netko iskustva s tabletama, ja normić prije spavanja uzmem i on me zakuca, ali ne bih se htio navuć, normabel uzmem samo kad više ne mogu izdržat. S vremenom sam si naučio i olakšati, ne mislim na fascikulacije, razmišljam o lijepim stvarima, čitam (kad imam živaca, nekad ne mogu tri retka pročitat od nervoze), dam si nekog posla. Kad nešto ozbiljno radim zaboravim na titranje, ili ga ni nema. Zakaj mi (nam) se to događa, uvijek sam bio moćan i fizički i psihički, čudio se ljudima s problemima, a sad se sam sebi gadim zbog svojeg stanja, osjećam se kao slabić. Moram naći posao, to je izvor svih mojih problema, kad radim dobar sam i koristan. Neko vrijeme sam baki mažnjavao lexaurine i dobri su bili, ali nije pametno ovak' na svoju ruku. Ljudi, pišite, jadajte se, olakšajte dušu. Pozdrav
__________________
Tila, napadnuti smo, znaš? Znam!
stjopex is offline  
Odgovori s citatom