Pogledaj jedan post
Old 31.08.2010., 13:36   #4
već 2 godine patim od anksioznog poremećaja/ paničnih poremećaja koji mi je dijagnosticiran nakon što su sve medincke pretrage bile uredne. pila sam AD- coaxil 3*1 tabletu godinu dana, zatim sam prešla na cipralex 1*1 par mjeseci nakon čega sam ostala trudna i prekinula terapiju ad-om. uz to sam išla cijelo vrijeme na psihoterapiju- suportivnu u Novoj bolnici. tijekom trudnoće sam bila blaže anksiozna sa blažim paničnim napadima, sada nakon poroda moja anksizonost je porasla. počela sam uzimati ponovno cipralex (prva 3 dana po 1, zatim 1,5), međutim nakon tabelete osjećam se 10 puta gore. peče me u prsima, zanošenje, grčevi u mišićima, glavobolja, motorička tenzija, gubitak apetita, drhtanje-tremor itd., uz to me obuzima neopisivi strah da se neću moći skrbiti za svoju djecu. uz to mi je prisutan strah od smrti. Zanima me ima li netko sličnih iskustava, savjet? jel to "normalno", kada će to prestati, kakva su iskustva s cipralexom? Hoću li ja to pobjediti, jel izlječivo, strah me od ludila?
cipralex123456 is offline  
Odgovori s citatom