Pogledaj jedan post
Old 19.09.2007., 21:48   #4
Quote:
Ollantay kaže: Pogledaj post
Hvala ti! Nadam se i ja da ce biti sve ok, ali zgrozilo me to da bi se i beba mogla zaraziti, a na netu sam nasla da postoji opasnost od sepse kod bebe, pa smrtnost u nekom velikom postotku..... mrak film. Zbog svega toga, mozda je zaista carski rez rjesenje. Budem vidjela s ginom.
Bas sam deprimirana. Sunce moje malo, toliko smo se pazili i mazili i ljubili i veselimo joj se toliko...... samo da mi se rodi zdrava i da se sve prodje kako treba. Nije mi dosta strah od samog poroda i svega oko njega, sad jos i to.
Ma nemoj vjerovati svemu što piše na netu... meni je muž zabranio da čitam po netu jer kaže samo se brineš i onda paničariš, što je stvarno istina i tako samo štetim i sebi i bebi... vjeruj onome što ti gin kaže i to je ok, a ovakve stvari možda informativno, ali shvati to samo kao nešto što se u najgorem mogućem i vrlo rijetkom slučaju događa
Eto izgleda da ćeš na kraju i bolje proči, fino na carski, nema boli, nema traume od poroda, a beba zdrava i jaka... Veselit ćeš se još ti ka ti za 12 godina dođe s pubertetskim problemima Bez panike, moja sestra je klamidiju dobila u 2. trudnoći i to pred kraj, a to otprilike znači pobačaj, neplodnost i takve spike u velikom postotku, a mala zdrava živa i itekako živahna rođena, a moja sestra itekako plodna.. sve ti te piz.. u trudnoći dođu sa stresom, strahovima, ljutnjama i sl.. zato cool, fino komediju neku posudi i udri brigu na veselje..
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom