Pogledaj jedan post
Old 07.03.2011., 14:18   #8
Quote:
clouseau kaže: Pogledaj post
Jedna su stvar su zakonske i ugovorne obveze. Ali meni se iz teksta čini da žele još ekstra beneficija pored iznimno velikih koje već imaju.
Meni je poznanik dobio uzeo taj "seljački" kredit i uložio ga plastenik i uzgaja jagode. Radi od jutra do večeri, ali ga je i otplatio i nastavio šljakati istim tempom i sasvim lijepo i pristojno zarađuje za sebe i obitelj.

No kaže on meni, trebalo bi prije bilo kakvog reprograma seljačkih kredita prvo vidjeti u što su spičkali lovu. Odgovorno mi tvrdi da znam masu njih koji su podigli te kredite da bi kupili auta i završili vikendice i kleti, a sad traže reprograme. poznavajući mentlitet naših ljudi ja mu vjerujem.

Sigurno se nadaju kako će jednog dana traktorima na ulici isposlovati i da se ti krediti otpišu ili da ih država preuzme na sebe.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje casio : 07.03.2011. at 14:24.
casio is offline  
Odgovori s citatom