Pogledaj jedan post
Old 10.11.2005., 08:30   #13
Quote:
ornella kaže:
sorry duda, ali čini mi se da je mjesec dana premali period da bi se manifestirali baš svi simptomi menopauze...i malo mi je nevjerojatno da je samo nakon jednog izostanka menzisa tvoj ginić posumnjao na ulazak u menopauzu.
ma vjerujem ja tebi da se koma osjećaš,ali ne želi vjerovati da je to moguće jer smo s godinama tu negdje...a meni se još nikak ne da biti u klimaksu.
Vjeruj mi da niti meni nije bilo lako povjerovati. Zadnju mengu dam dobila 4.9., 10.10. sam napravila test za trudnoću (reda radi jer mi je trbuh bio napuhnut kao da sam 4. mjesec trudnoće a i matrenica me boljela i probadalo me u jajnicima ) koji je ispao negativan i 14.10. sam otišla ginekologu. Pregledao me je, uzeo papu i napravio mi je ultrazvuk. Rekao mi je da ništa ne vidi i neka dođem ponovno za tjedan dana ako ne dobijem mengu. 20.10. sam ponovno otišla na pregled, napravio mi je ponovno UZV i rekao da mi je stjenka maternice dosta zadebljana i da mi treba provocirati menstruaciju. Pila sam Primolut i nekoliko dana nakon prestanka dobila sam menstruaciju i tada su mi se počeli naglo pojavljivati svi prije navedeni simptomi. Ginekolog kaže da vjerojatno ulazim u menopauzu jer mi je i majka izgubila menstruaciju u 38. godini i da se ne smije dopustiti da ostanem bez menstruacije tako rano zbog svih nuspojava koje ona veže. 21. idem endokrinologu pa ću onda sa sigurnošću znati da li je to to.
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom