Pogledaj jedan post
Old 14.02.2014., 08:49   #78
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Imamo mi humor, ali na neki svoj način. Njega najbolje prepoznamo kada se pronađemo u društvu sličnih osoba. Ne možeš učiniti da ti je smiješno nešto što nije.

Osobno sam osjetio neke pomake od kada radim. Svakodnevno komuniciram s kupcima, pa sam to iskoristio da isprobam različite načine komunikacije. Može se uvježbati opuštenije komuniciranje, bolje razumijevanje i iznašanje pokoje šale, ali onaj prirodni humor ne doživljavam sa svima.

Moje pitanje: da li ćeš biti dobra i prema osobama za koje predosjećaš da ćete iznevjeriti? Osobno volim pomoći i biti dobar prema svakome, ali s takvim pojedincima ne ulazim u dublje odnose. Za sada to dobro funkcionira, te spriječava manipulacije i iskorištavanja. Pružim koliko želim pružiti, a ne koliko netko želi izvući.

Da,ovo za humor vrijedi,samo mi se čini da smo po prirodi malo ozbiljniji...barem je tako kod mene.

Ja sam bila super konobar,uvijek pristojna i vrlo ljubazna...mnogi su se pored mene lijepo osječali,često su me hvalili šefu...ali se baš i nisam šalila,nikad

Ako se radi o osobama na radnom mjestu,onda vjerojatno hoću,neki dan sam shvatila da mi je nešto ukradeno
lickpickstick is offline  
Odgovori s citatom