Pogledaj jedan post
Old 07.11.2011., 09:43   #10
Quote:
matej_20 kaže: Pogledaj post
slobodno napišeš na što da pripazim...jbg znam da bi bio najsretniji da tebe pozovem da mi to dođeš postaviti
reci mi samo jel dosta jedna sabirna cijev fi100 po jednoj strani krovišta...žljeb da je onaj od 33cm....dimenzija kuce je 13x9m...i jel dovoljni pad 5mm po 1m ?
-na 13 matara trebaš ići na dvije vode; a da jednostavno napraviš ovak- skiciraš kuću, ispišeš kote krovišta i visine ,je li ti krov ravan ili imaš kućice, strehe balkonske ili kaj drugo, broj pari rogova;razmisliš kud češ ispuste vode pustiti-ako samo dolje na zemlju,onda je jednostavno
-neznam kak u drugim dućanima, no ja sam limariju kupil u Koprivnici (da sad ne reklamiram firmu) i kad sam došao rekao sam imam krov dužine 12 m, visina od zemlje s jedne strane je toliko, s druge toliko, pari rogova toliko; oni su mi sav materijal ispisali koji mi treba, žljebove pripremili na mjere i zatvorili, spigali nosače po brojevima od sredine prema krajevima- dakle u lijevo i desno i oni imaju već napravljeni pad; ja sam došel po materijal i stari ja smo sve sami spostavili;na terenu treba ipak malo prilagođavati ravnine nosača jer krovište nije idealno- dve špage duge, letva, vaga; dok postaviš nosače, gore natakneš žlijebove , dalje je jednostavno složiti ispuste; sam ima još jedan veliki problem- ja sam onda imal skelu kraj visokog zida-ti budeš radil s krova ili?
nemo01 is offline  
Odgovori s citatom