Tema: Komedoni
Pogledaj jedan post
Old 20.11.2006., 09:38   #20
Ja mislim da noću treba staviti kremu. Danju se lice isušuje i izloženo je svemu i svačemu, koliko god se mi štitile čak i enormno debelim slojevima dnevne kreme (za to pretjerivanje također mislim da je velika greška i žao mi je cura koje misle da će biti bolje i brže proći ak namažu debelo jer, kao, bolje djeluje), tako da noću treba hidrataciju. Ja sam davno shvatila da mi je navečer najbolje se umiti i onda staviti kremu tipa obične plave Nivee ili nečeg slično. Sad mi je pri kraju pa ću probati nekaj drugo, Dove možda, ali neka tak "obična" krema se je u mom slučaju pokazala najboljom i najučinkovitijom. I mislim da je to jako korisno za prevenciju bora jer nemam nijedne, dok neke moje frendice, iako su u ranim 20-ima, imaju facu ko starice. Danju stavljam Garnierovu kremu, ali probat ću sad nekaj novoga, možda se čak vratiti Green Lineovim kremama. U svakom slučaju, skužila sam da je skupo glupo i da mi neke priproste kreme ful pomažu. Da dodam da sam se tak riješila i prištića, a ne zahvaljujući nikakvim kremama od 200-tinjak kuna koje mi je prepisivala dermatologica.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom