Pogledaj jedan post
Old 25.10.2010., 13:41   #20
Istu situaciju imam i ja kod kuče znači otac mi je psihićki bolesnik koji maltretira i mene i brata i mamu (da napomenem samo kako to traje već 5-6 godina ). S njim se nemože ništa razgovarat sve se svodi na deranje i svađu,ja se nesmijem ić tuširat jer njemu smeta voda kako teče,nesmijem sušit kosu jer mu fen smeta,ne smijem slušat glazbu (tj neki dan sam ga pitala kad ja smijem slušat glazbu pa mi je reko od 7-8 ujutro),nesmijem spavat poslije 8 sati,nesmijem ić kod dečka,nesmijem pričat na telefon (to još ajmo reć i razumijem zbog računa ili tako nešto) ali ja nesmijem ni na mobitel pričat kad mene zovu,nesmijem izlazit van (ja imam 20 godina i normalno da ko i svaka mlada osoba izlazim van),mama mi ne smije ić na internet jer on odma misli da se s nekim dopisuje i iskuljučuje internet,naravno da ne smije izaći na kavu s prijateljicom jer isto misli da se nalazi s nekim ljubavnikom pa je prati stalno,krade joj mobitel iz torbe, neda joj da ona čita knjige jer njemu nije jasno kako to njoj može bit zanimljivo.....da ne nabrajam više...nije lako s njim jer on ima mozak malog djeteta. Iz priloženog možete vidjeti da baš i nije normalan. Oni se trenutno rastaju a on je zatražio od suda da nas izbacuje iz svoje kuče,pošto je kuča na njegovo ime (tj naslijedio ju je) moja mama je svoje naslijeđe od roditelja uložila u tu kuču tj u izgradnju dvokatnice jer je kuča bila prizemnica...Dali če na sudu išta vrijediti ako ga prijavimo za psihičko maltretiranje jer mene izjeda to što če proći nekažnjeno za tolko godina muka iako smo ga već jednom prijavili i bio je u policiji i dobio kaznu samo od tad se samo još više iživljava na nama i bojim se ako išta poduzmem da če biti još gore a neznam oće mi se to onda isplatiti....šta da radim? Mene više ništa drugo ne zanima osim mog bratovog i maminog zdravlja jer ja ovako ne funkcioniram normalno niti mogu bit normalna pored takvog idiota...
tea-os is offline  
Odgovori s citatom