Pogledaj jedan post
Old 02.06.2010., 21:26   #43
evo i mene nažalost na ovoj temi...
dakle, počelo je prije godinu dana na kosi, klasika...dobio oronazol, nije pomogao, dobio još neki, nije pomogao, dobio mycogel, perut se proširila na CIJELU kosu.
Poslao sve te "seboreja preparate" u rodni kraj, vratio se na svoj vichy dercos, i perut i sve nestalo u roku 2 pranja!! I sad sam čist već 3-4 mjeseca.

NO, problem... prije jedno mjesec dana sam imao jedno osrednje pijanstvo... sljedeće jutro osip na licu... ok, proći će.. ne prolazi.
Dermatolog - seboreja. Uglavnom, crvene fleke, 3-4 komada, kraj nosa, ispod oka i u kutu usta... Ljuska se, crveni, i uglavnom, izgleda odvratno.
U početku mazao sa kantarionovim uljem. Prikrivalo ljuskice, ali bilo jako masno i čim bih se oznojio, opet bi izronile. Onda dobio oronazol kremu od doktorice - nula učinka. U međuvremenu dobio neki sapun iz srbije, od kozjeg mlijeka, navodno bi trebao pomoći - nije pomogao ni on.
Sad su mi se već počele krastice lagano praviti ispod tih ljuskica, onak, malo me plaši sve to, pogotovo zato što sam na poslu svaki dan 8-10 sati među ljudima, koji me zapitkuju, a i mene ove krastice sve više plaše...
Kad god odem kod dermatologa, dobijem hrpu kremica koje ne pomažu - molim vas za neki provjereni savjet!
(iako je svaki tip kože različit)
__________________
bolje se roditi bez kurca nego bez sreće. ako je sreće, narast će.
Ali G is offline  
Odgovori s citatom