Pogledaj jedan post
Old 02.06.2009., 22:27   #9981
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Manđukić je bio solidan mladi i talentirani napadač NK Zagreba...


Ja sam odmah pozravio njegov transfer u Dinamo...

Tada je počelo,osim što ga nisam volio jer bi stalno promašivao,jer nije pokazivao ništa posebno,najviše me smetalo što su ga odmah počeli uzdizati u nebesa...

Ne znam da li ga je netko forsirao u novinama,ali bio je nesrazmjerno zastupljen i maltene je bio proglašavana najboljim napadačem HNL-a bez da je odigrao gotovo išta posebno...

Čak ni protiv Ajaxa to nije bilo toliko vanzemaljski...

A i počeo sam slušati bahate izjave,nekulturu, problem s Ladićem i nepoštivanja isnstitucija mlade reprezentacije, i pogotovo tućnjava s Modićem i činjenica da ga je bolio kurac zbog poraza Dinama...

Takve ljude mrzim,a takve igrače prezirem:

Napuhani,bahati plaćenici...
Jbga sta god ti rekao,uveo je 2 godine zaredom Dinamo u Kup Uefa i to mu nitko nemoze oduzeti..ove godine je prvi strijelac Dinama i Hnla...igrac koji svojom agresivnoscu pritisce suparnicki zadnji red...na stranu sto ga ti nepodnosis,kao navijac Dinama zar bi ga zbilja sad,kad su kvale za Europu isao prodavati,ovogodisnjeg najboljeg strijelca i rusio koheziju u klubu,zar bi ti bilo draze da ga se proda,jel ga ti eto nevolis?? I samo mi neprodavaj spiku o tolikim novcima za njega koji klub moze dobiti..jer odigra li dobro u Europi,cijena mu samo moze narasti,u sto nesumnjam...

Zar nije malo sebicno od nekoga tko se deklarira kao navijac Dinama(iako i tu postoji sumnja nakon one tvoje izjave da navijas ove god za Hajduka,jer kao ima vise domacih igraca) da navija za to da se proda najbolji klupski i prvenstveni strijelac i to pred Europu,gdje nam je LP nikad bliza samo, zato jer eto,ti ga nevolis.

Zar mislis da bi trenutno mogli naci dostojnu zamjenu za njega??
Jbga kakav je takav je..ali cinjenica je da je prvi strijelac i boljeg nemamo...i ti bi to prodavao jer je eto bahat??Da ga jebes ja te ne razumijem..
Alex84 is offline