Pogledaj jedan post
Old 02.06.2009., 23:31   #9986
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Manđukić je bio solidan mladi i talentirani napadač NK Zagreba...


Ja sam odmah pozravio njegov transfer u Dinamo...

Tada je počelo,osim što ga nisam volio jer bi stalno promašivao,jer nije pokazivao ništa posebno,najviše me smetalo što su ga odmah počeli uzdizati u nebesa...

Ne znam da li ga je netko forsirao u novinama,ali bio je nesrazmjerno zastupljen i maltene je bio proglašavana najboljim napadačem HNL-a bez da je odigrao gotovo išta posebno...
Sve Dinamove igrače za koje dođe vrijeme za prodaju se abnormalno napuhava u medijima i tako im se diže cijena! Uostalom preko 80% hrvatskih medija je zagrebačko,a netko novinare i podmazuje za usluge!
Transferi iz Hajduka,Rijeke,Zagreba,Osijeka i ostalih HR klubova,nisu za igrače iste kvalitete ni upola visoki,kao za one iz Dinama!
Mamić zna posao! Pogledajte cijene Ahmada Sharbinija,Zeca ili Vrućine,pa usporedite sa Manđukićevom,a to su po meni igrači sličnih vrijednosti!
Anas Sharbini,Senijad Ibričić i Nikola Kalinić(kada je u formi)su vjerojatno najbolji igrači HNL,a neće se prodati ni blizu kao Mandžo,zato jer ne igraju u Dinamu! Da su u Dinamu srušili bi rekord HNL transfera za godinu,dvije!
babaluj is offline