Pogledaj jedan post
Old 21.10.2009., 23:33   #3
a ne znam bas za to pustanje , kod nas su ovdje policajci strogi , i jos uz to stave neku dvojicu koja se ne podnose i na kraju svoje frustracije iskaljuju upravo na onome koga zaustave... nemozes ih ni podmitit

jednom su me zaustavili zbog preticanja nekog kamiona koji je puzao 20 na sat , iza njega sam puzao dobrih 15min , i kad sam ga na prvoj ravnici prestigao puff... lizalica uzmimo u obzir i podatak da je to bilo u 6 i 15 ujutro i da sam isao na trajekt.

kaze on meni pretjecanje preko pune , kazem ja znam i da rece sto cemo jer cu zakasnit na trajekt , kaze on meni 500kn , ja kopam i nasao samo 300... kulturno mu to ponudim a on kaze da ako nemam 500 da ce mi prijavu pisat , zvao ja mamu da mi cimne jos 200kn , ona poludila koji je *urac budimo tak rano , i jos mi dala 100kn za kavu da im dam , a oni mene na to pitaju dali ih ja zelim podmitit... i da ce me privest... LOL

Rekao ja njima eno vam one tamo u autu pa je zatvorite... koji frikovi

statistika je losa jer nije u obzir uzeto to da 90% vozaca polaze s 18 , 19... i naravno da ce se tu najvise ginut kad je tu najvece neiskustvo , a plus uz to voze stare kante koje se raspadaju ili male zujalice , i naravno da ce bit mrtvih...
h4x0r_d347h is offline  
Odgovori s citatom