Pogledaj jedan post
Old 07.12.2009., 11:56   #6
evo meni odgovora.

izbor u outletu opcenito mi je nijansu bolji od rosesa (iako za sportske ducane ne bih mogla reci da su nesto bolji, nit' sam nasla vise i boljih najkica, nit' sam nasla zeljenu stellu mccartney. a od asics tenisica su mi bolji modeli kod ovih u s.o.s.-u u gajevoj.), arhitektura vrlo slicna (mozda su isti ljudi u pitanju, nemam pojma ), al' dosli smo jako kasno tamo jer sam prethodno morala obic' ikeu tak' da nisam puno vidjela da bih mogla napisat' neki iscrpniji report, bez obzira na to sto nije preveliko te se relativno brzo obidje. za muske sam primijetila lijepe iceberg i marlboro stvari (kaputici, vestice, rukavice, mmmmmm ), a dobra stvar je i to sto imaju i par ducana s malim kucanskim aparatima (imaju i meni divne krups aparate *slin*. od ostalih moulinex, delonghi itd. i lijepog posudja ima. nije ekstremno snizeno, al' svejedno ok. iskreno, nisam puno gledala na razliku u cijeni, jedino se sjecam jednog grilla koji je bio snizen za 30-ak posto.). cizme koje trazim, naravno, nisam nasla. tek nekoliko pristojno izgledajucih pari salonki za 100-tinjak eura i cak dva-tri para trenutno trendy oksfordica koje su mi bile ok iako nisu moj stil. iako bi se netko drugi u pogledu cipela mozda odusevio k'o sto se odusevi i us*anim rosesom (em sto su mi u rosesu cipele totalni bljak, em sto sam jos uvijek ljuta zbog onih patika koje sam u rosesu platila preko 600 kn, a u palmanovi ih nasla za 40 evra. neka im pare, guzice jadne...). ono sto kod nas definitivno nisam primijetila su i bikkembergs i samsonite cipele (muske), za ove druge nisam ni znala da postoje. uglavnom, otici cu opet prvom prilikom - em sto outlet treba cesljati, a ne trcati kroz njega, em sto sam gradic u kojem smo pojeli sramotno losu pizzu (cak je nije spasilo ni to sto stavljaju mozzarellu, a ne neku jeftinu laznu goudu) i odlican rizoto frutti di mare zelim vidjeti preko dana.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom