Tema: Švicarska
Pogledaj jedan post
Old 22.10.2010., 12:33   #1993
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Grijesis u razmisljanju.

Nije bitno da li je nesto skupo ili ne vec sta ti mozes sa svojom placom, na to trebas obratiti paznju.

Dok sam bio u Irskoj nije me bilo briga sto kutija cigareta kosta 7,50 eura kad sam zaradjivao 700-750 eura neto TJEDNO.

Zato ako mozes otici u Svicarsku uopce se ne dvoumi, idi odmah, sigurno neces pozaliti.

P.S. Na koji nacin mozes dobiti papire jer koliko ja znam HR drzavljani ne mogu dobiti radnu dozvolu cak niti na 3 mjeseca.
O tome sam samo govorio sa jednim poznanikom, pozvao me da dođem. Nisam se raspitivao za papire jer nisam još ozbiljno razmišljao o odlasku. Ali lako je njemu, on je kod jednog člana iz svoje familije, i ima besplatno školovanje. A ja kada bi otišao tamo trebao bi naći sebi smještaj da plaćam, jer neću se kod njegovih gurati ionako ih je puna kuća, još da se ja uvalim. Znači, smještaj bi me došao puno skuplje, a tamo bi išao samo privremeno da zaradim više i da se vratim sa punim džepovima u Hrvatsku. Takva mi je namjera bila

A eto, sve sam zbrojio i fino zaključio da nebi zaradio puno novca koliko sam planirao, jer bi najveći dio otišao na smještaj. Sad zasad nemem namjeru otići tamo, jedino ako se neko " čudo " desi sa cijenama tamo, sada se dešavaju samo čuda sa cijenama koje vrtoglavo rastu
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Odgovori s citatom