Pogledaj jedan post
Old 30.07.2008., 11:19   #129
Quote:
Blomberg kaže: Pogledaj post
Naravno da se otopi. U onima koje griju vodu na pretpranju otopi se cijela tableta. Zato i služi taj pretinac za prašak gdje staviš tabletu. Ko kaže da se mora koristiti tableta, jednako pere i s praškom. Tabletu ti možeš bacati direktno unutra na normalnom programu jedino na onima s mehaničkim programatorom, kad možeš točno naštimati početak pranja bez ikakvog ispiranja.
Kod digitalnih možeš jedino otvoriti vrata i ubacit tabletu kad počne pranje, a to znači čekati pored perilice

Blonberg, a sto je sa gelom za sudjericu. Razmisljam o kupnji ali sam malo skeptican. Inace samo da konstatujem da je u mojoj perilici uvjek sol i sjajilo od Somata, a sudje je najbolje oprano sa Somat7 tabletama, sa tim iz DM-a mi nije zadovoljavajuci rezultat i cini mi se nekak preagresivan.
Doduse perilica mi od prvog dana, ne pere dobro bestek, ili ima neke fleke, ili kasike imaju neke tackice, dok sve ostalo blista bez i jedne crtice. Sto je to???
Koliko se stavi ocata u lonac, planiram pocastit je pranjem, cemu sluzi soda, imam pretinac za predpranje, ali je u hladnoj vodi na programu koji ja koristim (predpranje, pranje45, ispiranje60, susenje), i da Gelovi, video sam samo od Calgonita, jel vredi to sta, isplati li se???
goxgi is offline  
Odgovori s citatom