Pogledaj jedan post
Old 06.06.2011., 23:29   #1650
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Neznam koja su tvoja ocekivanja? 100%?? To mozes zaboraviti. Napravi za ovih par elektro kod nekoga koji je stvaaaarno dobar. Platiti ces daleko manje od lasera,a efekat na tim dlacicama ce biti isti.
Za pocetak, hvala na savjetu!!!
Ne ocekujem nestanak dlaka zauvijek. Uspjela sam ih dobrim dijelom reducirati,a to mi je i bio cilj. Isto tako, svjesna sam da cu u blizoj, ili uz malo srece i daljoj buducnosti, opet, morati u posjet dermatologu. Na to sam spremna! Dakle, moja klasa je 'realist'!
Kako sam napisala, sa bradom sam jako zadovoljna i na njoj ne mislim raditi ponovno laser, ali na nausnicama nisu tako dobri rezultati, kao na spomenutom podrucju. Nisam ocekivala uklanjanje dlaka 100 %!
Na nausnici je dlaka manje nego prije i sada su svijetlije i mekane na dodir. Tu i tamo ima i koja tamnija. Po mojoj procjeni, uklonjeno ih je oko 60 %. Kada stanem bolje na svjetlo, vidim da ih je manje uklonjeno, nego sto sam napisala u prethodnom postu, a to je bilo oko 70%.
Voljela bih se naruciti kod nekoga pouzdanog kozmeticara za elektro, po savjetu, ali... gdje naci takvu osobu. Ja sam iz Split-a i moram priznati da nisam cula za provjeren salon koji to odlicno radi.
Laser mi za, samo podrucje nausnica, nije toliko skup, pa se mislim da ipak napravim jos jedan tretman. Lijecnicima ipak najvise vjerujem!
Ako netko zna dobar salon koji radi elektro u Splitu, neka mi posalje na PM!
U protivnom, odoh jos 1x kod dermatologa.
delilaxx is offline  
Odgovori s citatom