Pogledaj jedan post
Old 04.03.2008., 10:00   #14
Imate dosta bodova?...Ali koliko kosta emigracija za Australiju?

Slijedeci podaci su prevedeni na "vilkov hrvatski"

Kao i sve informacije uvijek je vrijedno sam provjeriti "nove promjene zakona".

A ovaj post je mislim do sada najbolja informacija data zajedno napisana, jer mnogo od nas je davalo stotine puta i pisalo godinama...svi ti savjeti i zakoni su se mnogo promjenili.....ovaj danasnji ako citate sa zadnjim koji pisem je sve skupa veoma dobra informacija isto kao i "zakoni i sta se mora znati kada se stize ili priprema u Australiju.
Pocetak života u Australiji, za one koji su vec dosli ili dolaze!



Podaci su sa linka "migration agent"....4 March 2008.

www.australia-migration.com

Podaci su tocni prema njihovim pisanju

ASA Consultants provides this web site not as professional advice but as guidelines for convenience only, upon the condition that the user, by receiving, reading and listening to the material contained on this web site, agrees not to act in reliance upon it without first satisfying himself/herself by independent enquiry or advice as to the correctness, accuracy, relevance, currency, reliability or otherwise of that material, including (without limitation) representations of fact, nature, quality and suitability.

"nema nista zabadava"

Trosak emigriranja u Australiju!

Trosak svakoga emigranta su veoma razliciti, ovisno samac, obitelj ili dvoje ili obitelj sa dijecom.
Osim po broju clanova isto nismo svi jednaki, svatko ima svoj standard ili obicaj,isto sta smatra normalno za drugu osobu je “poseban izdatak”,samo kao primjer.

Jedni ce emigrirati u Sydney, dok ce drugi 2-3.000km dalje recimo u Adelaide Juznu Australiju….a neki da ne govorimo u desert recimo u kopanje opala ili u jedan od novih rudnika, koji zaposljavaju na desetke hiljade osoba.

Viza kosta ovisno koje je “kategorije”/specific visa class/….moze biti od AU$200 do…..AU$ 70.000. $(za roditelje contributory)

Prosjecna viza(ukljucujuci drzavne stampe i sve prefessional troskove) je -+ AU$5.000 do $7.000 za obitelj unit.

Kada gledamo u emigracijske troskove to su 4 najvaznija troskova.

1/Emigracijska molba.

2/Selenje u Australiju/avionske karte,trosak ulazne vize i konacno “ovisno
jedan kofer po osobi ili mislim veoma rijetko da ce netko slati namjestaj i automobile u kontaineru preko mora”.

3/Cijena smjestaja u Australiji …iznajmljivanje stana ,unita ,apartmenta, automobil?, a gdje je sve drugo?

4/ Druge stvari prema potrebi…a tih ima veoma mnogo!!!!

ASA vam moze pomoci sa savjetima i planirati kako sve obaviti.

Emigration molba kostanje.

*Svaka molba ima svoja pravila i kondicije.

*Kao takva ima specific ratu i cijenu, koja ce biti za vas slucaj.

*Nase cijene su “garantirane za 30 dana “ od datuma finalizacije vaseg testa.

Ta cijena ukljucuje sve osobe koje su navedene u molbi…kao suprug i ovisna dijeca.

VIZA molba cijena

Mi dajemo totalnu cijenu za svaku molbu….u toj cijeni ili estimatu pruzeno vama je ukljuceno:


*Sve troskove koje treba platiti DIAC.

*Sve ASA profesionalne troskove u vezi sa molbom.

*Slobodnu posjetu konzultanta u Australiji ili u vasoj sadasnjoj zemlji ,kada posjecujemo u vasoj zemlji druge osobe.

*Sve troskove postarine od ASA tu DIAC u vezi sa vasom molbom.

*Sve osobe u obitelji koje mogu biti ukljuceni u molbu.

*Sve e-mail,telephone,osobne konzultacije sa vama u vezi sa vasom molbom, od prvoga dana do dana kada je vasa viza odlucena.

*Sve konzultacije izmedju ASA I DIAC u odnosu za specijalnu molbu.

*Troskove koji se placaju authoriti za “potvrdu i prepoznanja zanimanja “, ako je potrebno.

*Dostup kao pristupnik u ovome website.

*Slobodni opceniti savjeti.

*Slobodan “dobrodosli savjeti/pack”, kada stignete u Australiju.

nastavak/
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline