Pogledaj jedan post
Old 07.05.2007., 14:49   #11
Quote:
vision6 kaže: Pogledaj post
btw kak vi mijenjate te antidepresive kad vam neki ne pase, to znaci da niste pod ljecnickom kontrolom pa ono nabavite sta vam se svida ili vam vas doktor mijenja terapiju??
Ne, nikako! Sve u dogovoru sa lijecnikom! Na zalost, ni kod jednog AD-a se ne zna kako djeluje dok ne prodje nekoliko tjedana do mjesec dana.
Ti ocito imas jaku nervozu cim ti Xanax ne pomaze, ili je to sada reakcija na AD. Slusaj, probaj izdrzati jos par dana na novom AD-u, ali ako ti je jako lose vrati se lijecniku i reci mu to.
Sto se tice povracanja i nedostatka apetita, mislim da bi ti to trebalo biti od anksioznosti, ja sam se svako jutro budila sa mucninom, iako nisam povracala. Pogledaj malo nuspojave AD-a, gubitak apetita je sasvim normalna nuspojava. Probaj barem nesto pojesti, ako ne mozes, prisili se da uzmes barem malo meda. Ja sam sebi nekada doslovno morala gurati hranu u usta, najvise mi je odgovaralo voce.
Ne razmisljaj o tome koliko dugo moras piti AD, to je sve prevencije radi da ti se poremecaj ne vrati.
ciganka is offline  
Odgovori s citatom