Pogledaj jedan post
Old 12.11.2007., 19:55   #42
Quote:
*leona* kaže: Pogledaj post
Što sam potpisala?! Potpisala sam da nemam ništa protiv dječje igre u normalnom vremenu: https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...3&postcount=26. Djeca nisu keramički ukrasi u polici. No ovo (a prestali su malo prije 17 sati, ne poštujući niti Kućnim redom propisano vrijeme mira i tišine od 15 do 17 sati) nema veze s decibelima koje je u stanju proizvesti neizbježna dječja igra.

Btw, njihov mali unuk od 3-4 godine također proizvodi "buku" svojom igrom, skakanjem i dječjim veseljem kada je kod njih. Niti na kraj pameti ne bi mi bilo požaliti se na to .
pa ima tu vise u tom vojkijevom postu osim igre djece u normalnom vremenu s naglaskom ako nekom to ne pase neka se odseli i jos par poprilicno iskljucivih izjava.... no nema veze....
samo sam htjela ukazati da smo razliciti i da treba imati mjeru kako u busenju stana tako i u djecjoj igri pa da ona bude prilagodena stanu I ako nekome smeta onome sto je drugom normalno da se treba naci na sredini a ne forsirat samo ono sto nama odgovara
Iskreno (bez ikakve ironije) ako imas malu bebu u stanu ja ne vidim uopce mogucnost da neko preureduje stan (u smislu kompromisa) dok tvoja beba malo ne poodraste sto cisto sumnjam da bi netko to odgadao za cca pol godine ili godinu.
Bani is offline  
Odgovori s citatom