Pogledaj jedan post
Old 11.06.2013., 23:27   #398
Quote:
dandelion36 kaže: Pogledaj post
JFC... Nije me bilo dugo na forumu i ne mogu vjerovati o čemu ljudi ovdje pišu i s čime uspoređuju Lyoness !!! WTF ljudi !!! Kamo ste vi otišli ???



Zbog ovakvih idiota koji pričaju sranja o Lyonessu, mi koji pošteno radimo posao imamo probleme. Tko god vam dođe sa pričom o lakoj zaradi u roku od nekoliko mjeseci priča sranja i neistine. To mogu rijetki ljudi i to uglavnom pasivnim ulaganjima. Tko god vas traži da predujmite 2000 eura, a da se ne mislite ozbiljno baviti Lyonessom (pod tim mislim RADITI, a ne samo kupovati ili podijeliti nekoliko kartica) vas želi prevariti. Nećete izgubiti lovu, ali će vam trebati godine da taj novac potrošite. I još ako vam s tom pričom dođe prijatelj onda vam to nije prijatelj. To je smeće od čovjeka zbog kojeg ja imam problema jer ljudi čitaju sranja po netu i uvijek vjeruju negativnim komentarima. Problem kod ovakvih poslova je što se svatko može njime baviti pa i najzadnji smrad koji nema ni malo srama ni obraza. Balkanci su poznati po preveslavanju i zaobilaženju pravila i zakona i ne govore europljani bez razloga za nas da imamo endemsku korupciju. Fuj, fuj, fuj !!!

Ne vidim ništa loše u kupovanju u sustavu Lyonessa, čak dapače, svaka kuna natrag je dobrodošla. Ne vidim problem u vaučerima jer ih se može naručiti u uredu u Zg i besplatno poštom dobiti na kućnu adresu. Naravno poštarina je besplatna za iznos vaučera od 1500 kn i više. I odmah pri kupovini tih vaučera dobivate povrat od 30 kn. 15 kn cashbacka i 15 kn u loyalty. Onaj kome je to sitniš ne treba Lyoness. Treba mu preodgoj. Pitajte nijemca ako mu treba tih 2 eura natrag. Čak i moji roditelji kuže da kupovanjem u sustavu Lyonessa mogu dobiti dio novca natrag i da nemaju šta izgubiti. Nekad su kupovali u jednom lancu sad kupuju u drugom jer je u sustavu. A možda zbog porijekla tako reagiraju na Lyoness. Nisu balkanci. A imaju 60 i neku godinu. Nemojte mi govoriti da je problem izdvojiti 1500 kn odjednom za vaučer. Zar nećete potrošiti 1500 kn na hranu mjesečno. Hoćete, a neki od vas i puno više. Izjave tipa da drugi lanac ima bolje proizvode ili širi asortiman su glupost. Sve je to isto sa drugim natpisom. Koliko mislite da ima proizvođača pa da svaki lanac surađuje s nekom drugom tvornicom? Svijet je globalno selo, svu proizvodnju drži 5 do 10 najvećih svjetskih tvrtki i ako mislite da kod nekoga kupujete kvalitetnije razmislite još jednom.

Ponavljam još jednom, zbog lopova i mutnih likova koji žele brzu zaradu Lyoness je na lošem glasu. Probajte (ako ste zaposleni) govoriti krive podatke o načinu poslovanja tvrtke u kojoj radite. Možete biti sretni ako ne dobijete otkaz. Toga u Lyonessu nažalost nema. Nema kontrole pojedinaca koji lažu, mažu i govore neistine. Ili imaju lošeg preporučitelja koji ni sam nema pojma o Lyonessu. Sram me čitati ove gluposti koje se ovdje pišu jer nemaju veze s pameti, a kamoli s Lyonessom. Svaka čast nekolicini koji pokušavaju objasniti ono što vam je preporučitelj trebao objasniti.

Živi bili i živjeli vi meni i dalje u dugovima i kreditima jer za vas nije Lyoness. Vi ga ne kužite.
Opet isto, kad se kaže nešto kontra, odmah ne razumješ sustav, ne kužiš, glup si i sl. floskule koje su vas naučili na radionicama. Zašto ne prihvatite da ima ljudi koji različiti razmišljaju? U prijevodu onaj tko razumije Lyoness mora ga i voljeti (tako vi razmišljate), za vas ne postoji druga opcija. No dobro.
E sad, kunica nazad i slično ali to ne poriče činjenicu da je Lyoness klasična piramida kojoj glavni dio zarade dolazi od PREDUJMA koji se teoretski ali ne tako lako i praktično može vratiti. PREDUJAM = kamata na banci = zarada! Cashback je samo jedan manji dio zarade i kamuflaža piramide. Gdje su podatci koliko krajnji potrošaći zaista koriste Lyoness i kupuju u sustavu, gdje su podatci o tome da su neke firme dobile veći promet? Baš me zanima koliko krajnjih običnih potrošaća kupuje vaučere od 1500KN ili čak od 200 kn da vrati 2 kune ? A cilj je da krajnji potrošać kupuje i odlazi kod trgovca gdje štedi novac, zar ne? Znaš kada će se znati što je Lyoness? - Onda kada se više nikoga ne bude moglo u RH učlaniti kao premium člana i kad se pipa zatvori, baš me zanima koliko će biznismena ostati sa stabilnim karjerama i prihodima tada, oni koji ostanu svaka im čast, oni su napravili posao ali to će biti rijetki.
Baš me zanima koliko će na kraju biti premiuma ukupno i koliko tih istih ljudi će imati ono što se stalno spominje kao krajnji cilj a to je: da novac dolazi iz KUPOVINA dok oni više ništa ne rade a koliko će biti onih koji su prokockali 15 000kn, vrijeme itd... Prosto ne vjerujem da će biti tolike potrošnje u sutavu i da će jednog dana 800 000 ljudi kako se i govori kupovat u Lyonessu bon od 100 kuna da dobije kunu????? Čak i da tako bude, misliš da konkurentske kuće neće privući kupce internim popustima koji su mnogu veći od Lyonessovih 2% koliko nudi cashbacka (loyaliti neću ni spominjat jer nije važan krajnjem korisniku). Zar ti stvarno misliš da će Lyoness toliko uspjet okreniti tržište i vezati kupce za svoje partnere toliko jako i dugo da vi svi možete živjet od toga (a svi bi to htjeli koji su postali premiumu, ne?). Mislim da sada u Ly vlada jedna euforija, ljudi se učlanjuju, karjere su tu, lova kapa ali i to će u jednom trenu prestat, baš me zanima što će ostat. Vi svi mislite da je Lyoness jako pošten sustav jelda. Zamisli da imaš 600 000 običnih potrošaća koji recimo i kupuju, dobivaju 1-2% nazad a Loyaliti ide na konto Lyonessa kao pravi i realni novac na kojem Lyoness dobiva kamate, tu je zarada! Nevjerojatno je kako su ljudi poćeli pričati o štednji kad im se Lyoness predstavio, kao da je to sada nešto revolucionarno, taj pojam štednje, ta kunica i sl. Da su htjeli mogli su i ranije štedjet praćenjem kataloga i popusta s mnogo većim ciframa. Ovako ko ovce navučene umišljene da štede, dobivaju 2% od cijelog popusta, a ostatak šalju u švicarku na banku...Uvijek je bilo da su se bogati bogatili na siromašnima tako je i sada u ovom slučaju.

ej BTW nemam dugova ni kredita )
Joe80 is offline  
Odgovori s citatom