Pogledaj jedan post
Old 12.06.2013., 20:20   #400
Drago mi je da je ovaj video objavljen, nisam znao da postoji. Moje se mišljenje poklapa sa svime što se u istom i spominje. Drago mi je da ovi koji toliko brane Lyoness sada vide na ovom videu da ima i pametnih i stručnijih ljudi (odvjetnika, ekonomista...) koji NE razmišljaju jednako kao vi koji zagovarate Lyoness. Apsolutno se slažem s ovim što govore o metodologiji pridobivanja članova na tim seminarima i skupovima. To filanje o snovima, ciljevima, usađivanje nekog osjećaj pripadnosti velikoj zajednici, vrhunska metodologija moram priznat. Nije teško povjerovat da čovjek nakon tolikih bombardiranja više nema svoje JA i ne može objektivno razlučiti neke stvari. A Hubert izgleda kao polu Bog, vođa, idol, taj čovjek ima ozbiljan narcisoidni poremećaj ličnosti. Kažem vam, prvih 10-ak najsposobnijih ljudi koji su među prvima ušli će tu imati neke zarade, možda i nešto trajno a ostali premiumi pušiona! Vidjet ćete kad više ne bude ljudi zainteresiranih za premium članstvo. Pitanje je dalje, uvjeren sam da ta prodaja u sustavu neće ići onako ambiciozno kako su oni prezentirali a onda se s vremenom postavlja pitanje iz čega će Lyoness isplaćivati puste provizije, već sada po dva mjeseca zna cashback kasniti. Zadržava se lova u bankama i to tako funkcionira samo pitanje do kada...
Joe80 is offline  
Odgovori s citatom