Pogledaj jedan post
Old 01.11.2014., 18:35   #850
Quote:
linda00 kaže: Pogledaj post
Je li ti prestao vodenasti iscjedak? meni stalno curka od kada koristim utrogestan, pa sam cila u panici, otic cu danas u ginekologa...
sorry, tek sad vidim ovaj post. pretpostavljam da si već bila kod ginekologa i da je sve ok. meni iscjedak još ide, ali jako malo. zvala sam ginekologa i on kaže da nema razloga za brigu.

Quote:
tinaa13 kaže: Pogledaj post
Drage mame...
moj test je pokazao dvije crte nakon tjd.dana kasnjenja...bez pretjeranih simptoma ( zapravo skoro nikakvih -pa me i to plaši čitajući da izostanak simptoma moze značiti biokemij.trudnocu ili vanmaterničnu,a moj je pregled zakazan tek za 3 tjd.) odlučila sam više ne čitati gluparije već pitati nekoga s iskustvom.
Ja takodjer imam iscjedak koji je žućkasti,vidim da se dosta vas brine oko toga..takodjer bez mirisa ,bolova itd. Ako mozda i je nesto,a nadam se da nije nebi htjela bezveze dizati paniku do ta 3 tjd.kada je zakazan pregled...valjda nebi nista krenulo loše..? ima li tko sličnih iskustava?
Unaprijed hvala
ja nisam imala apsolutno nikakvih simptoma trudnoće. nula. sad sam u 33. tjednu. ne brini, to ti nema veze s ničim. šta se iscjedka tiče, prije sam imala malo žućkastog, rastezljivog, a sad imam malo prozirnog, vodenastog. i to je to. nijedan nije bio zabrinjavajući. u 9. tjednu sam imala krvarenje zbog hematoma, ali nema šanse da takvo nešto ne primjetiš ili pomisliš da je iscjedak. i, da, čestitam na trudnoći.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom