Pogledaj jedan post
Old 07.02.2015., 18:22   #45
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Recept je očit: ne činite dicu!
Ove dvi sa galerije nigdi nisu vidile ima li dotični par dicu!
Makar je ova, kad je ovi kisnija u vrat, zaboravila da ima dicu i ako ih ima, dobro da se sitila da je u bundi došla.
Nisu uvijek djeca kriva. Mi imamo predivnu bebu koja spava cijele noci pa ipak je seks na silaznoj putanji? Zakaj? Jer zivimo s njegovima. Ja sam naivno mislila da ce sve biti ok kao sto je bilo prije nego sam dosla za stalno i jer se od mene ocekuje da galantno zaboravim da su se u par navrata zderali na mene da kaj ce njihovom sinu zena i djeca (ova nasa beba i moj stariji sin) i da zaboravim da sam zbog njihovih glupih prigovora otisla rodit s visokim tlakom i zavrsila na induciranom porodu - rodila u toku 2h bebu od 2700g. Nakon cega je on rekao da to nije bilo nista strasno, a njegovi starci da je beba sitna i od nje nikad nista nece biti. Sad, kak ja to ne mogu bas lako zaboraviti - njemu se naravno sve slabije dize, ja sam sve vise frustrirana i tko tu koga *ebe? Da. On i njegovi starci mene, samo eto s pola volje pa sam i dalje frustrirana. Dakako, ja sam kriva za sve pa i za to kaj mu se ne dize. ZNAM: greska u startu je bila pristati zivjeti sa starcima... Ali jbg sad...

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom