Pogledaj jedan post
Old 08.02.2015., 19:14   #53
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Mozda mi i je on greska. Idiot nije. Mozda je samo bio ludo zaljubljen isto kao i ja. Klinci nismo i to je najveca ironija u svemu. Ali gresaka imam i ja, to se mora priznati. Zasto mi on sve oprasta pa se onda to podsvjesno odrazi na krevet, e, to ne znam... Totalno debilno, ali skoro sam mu rekla da bih radije da se izgalami ili da se posvadjamo ili da me osamari samo ne ovako da je u krevetu muk, tj. neko zatisje... Ne totalni muk nego nije kao prije.

Imam gdje otici za neku krajnju nuzdu ali onda sam razjebala sve: em nas, em djecu. A prema djeci je predivan i brizan.

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Nisu uvijek djeca kriva. Mi imamo predivnu bebu koja spava cijele noci pa ipak je seks na silaznoj putanji? Zakaj? Jer zivimo s njegovima. Ja sam naivno mislila da ce sve biti ok kao sto je bilo prije nego sam dosla za stalno i jer se od mene ocekuje da galantno zaboravim da su se u par navrata zderali na mene da kaj ce njihovom sinu zena i djeca (ova nasa beba i moj stariji sin) i da zaboravim da sam zbog njihovih glupih prigovora otisla rodit s visokim tlakom i zavrsila na induciranom porodu - rodila u toku 2h bebu od 2700g. Nakon cega je on rekao da to nije bilo nista strasno, a njegovi starci da je beba sitna i od nje nikad nista nece biti. Sad, kak ja to ne mogu bas lako zaboraviti - njemu se naravno sve slabije dize, ja sam sve vise frustrirana i tko tu koga *ebe? Da. On i njegovi starci mene, samo eto s pola volje pa sam i dalje frustrirana. Dakako, ja sam kriva za sve pa i za to kaj mu se ne dize. ZNAM: greska u startu je bila pristati zivjeti sa starcima... Ali jbg sad...

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Idiot je zbog ovog boldanog. Da itko iz moje obitelji mom partneru (ili djetetu) keže bilo što od ovog boldanog, odselila bih momentalno i trebalo bi mi jako dugo da im oprostim, a partnera ne bih više uopće dovodila u situaciju da ih mora vidjeti.

Tvoj partner se ponio kao pizda u toj situaciji.

I još da mi kaže da sam ja kriva što mu se ne diže Pa nakon toga bi mu bilo svejedno hoće li mu se dići ili ne jer me ne bi imao prilike taknuti više.

Kako uopće možeš leći u isti krevet s takvom osobom? Ne bi razjebala djecu nego bi ih maknula iz te otrovne atmosfere.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom