Pogledaj jedan post
Old 18.11.2017., 00:30   #466
Quote:
shmajser kaže: Pogledaj post
Mene sad zanima da li je moguće odnijeti laptop u ovlašteni servis da oni zamijene ekran s nekim kvalitetnijim jer ja stvarno ne bih žellio laptop nakon 3 dana stavljati na njuškalo. Performansama samog laptopa (izuzev ekrana) sam zadovoljan ali žalosno je da se u jedan laptop koji košta skoro 5000kn stavlja tako loš ekran.
Da, taj laptop ima vrlo los ekran, teski low-end. Zato treba citat malo detaljnije recenzije jer je kod laptopa puno bitnije ono sta ti ne kazu u specifikacijama, vrag je u detaljima. Ako si ga kupio preko webshopa, treba bi ga moc vratit kroz prvih 14 dana. Ako si ga uzeo u trgovini, ucijepi ih da ti se ne svida te da ga zelis vratit, prvo polako i pristojno pa ako ne ide, budi malo naporan. Mozda ti i upali, nemas sta izgubit. Ako nikako ne bude islo, reci im da ces ih prijavit udruzi za zastitu potrosaca.

To sa servisom i stavljanjem nekog drugog panela ti ne znam, ali vjerojatno bi moglo ako dobro placas, sve se moze kad je cifra pristojna. Samo mi se cini da ti se to bas i nebi isplatilo, moglo bi poprilicno kostat. S druge strane, mozda i nije moguce osim ako ne zelis izgubit jamstvo.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom