Pogledaj jedan post
Old 14.03.2005., 22:18   #9
Gripa, upala pluca, rubeola?!? Damn, sto vi znate oraspoloziti covjeka Zezam, hvala svima na odgovorima, znam da zelite pomoci i na tome sam iskreno zahvalan.

Sto se moje bolesti tice, mogu se pohvaliti da je danas situacija jako dobra. Sinoc mi je temperatura pala ispod 37 i danas se vise nije ni penjala. Sada mi je na standardnih 36.2. Dakle sve zajedno je trajalo oko 48 sati (od petka navecer do nedjelje navecer).

Simptomi su bili kako rekoh: lagano povisena temperatura (37.5, max dosegnuto 37.9), ne posebno jaka grlobolja, skroz lagana, ali konstantna glavobolja, ogromna smrkavost, posebno hipersenzitivna koza i bolni misici, posebno oko rebara i ledni. Sve to bez ikakvog kaslja.

Sve sto sam radio je pokusaj da mi uvijek bude toplo, pio sam multivitamine i Andole i jeo voce. I to je to. Jedina nevjerovatna glupost je bila da sam jedva ista pio osim ovog s vitaminima i vode nakon rucka/vecere. Trebao sam piti litre tekucine, ali idioticus vulgaris. Nije mi palo na pamet, a kako me je bolilo grlo, izbjegavao sam pice. Ali eto u redu.


E da.. sto se zaraznosti tice, preporucio bih paznju.. mene je zarazio prijatelj s kojim taj tjedan nisam bio dugo, samo jednom zajedno na rucku. A ja sam vec zarazio drugog prijatelja Sorry, Bozo




Hvala svima! I pazite se
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom