Pogledaj jedan post
Old 12.05.2003., 12:10   #15
mama mi je još prije rekla da sam hiperaktivno dijete, kad su me slali na terapije smatrala je to nepotrebnim maltretiranjem .....to je bilo u 70-tima.

Sad sam u biti shvatila koliko je to strašno i ostavlja posljedice na život ubuduće.

Naime od svih gore 19 navedenih simptoma imam ih 15.

Mama se zadovoljila s time što su mi izračunali iq u dobi od 10 godina 120 ali svejedno terapija mi je i dan danas potrebna,

Npr. dan danas imam problema sa izražavanjem misli i vidim da me drugi teško slijede ili odustanu na pola, no ipak sam uspjela u zadnjih godinu dana donekle riješiti problem: Odgovaram sa prosto proširenim rečenicama (nažalost)

dan danas se nemogu sjetiti što sam jučer spremila zaručak ali znam što je bilo prije mjesec dana u četvrtak .. itd

to predstavlja veliki mi problem u svakodnevnom životu da ne kažem da ponekad me ljudi gledaju ko da sam s marsa pala. Ostale simptome sam sama prepoznala i trebalo mi je jako puno živaca da sama sa sobom to razrješim (ponekad me to podsječalo na muke sizifove) npr. prelaziti s jedne aktivnosti na drugu, prekidanje razgovora itd.

Zapravo interesira me dali danas u starijoj dobi (30g) mogu nekako riješiti ostatak svog problema ...... jer imam malog bibača i želim da ima ok mamu.

Hvala.
 
Odgovori s citatom