Pogledaj jedan post
Old 05.05.2012., 02:07   #327
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
No, ak je poanta "šarmantne dame" ta, da o objektivnim stvarima s istima pričam u rukavicama satkanih u atlasni vez od floskula i gluposti, bolje da ne kažem kaj mislim o svemu tome.

Hvala lijepa, konobar naplati! Ima još momaka.. valjda :P
Što je usput i jedini način konverzacije (bijeg iz svakidašnjice), meow lol

Off T: Ispričavam se svim čitateljima ove teme na ovom zahtjevu, ali zamolio bih moderaciju ako se to može uvažiti da editira/obriše gore navedeni (veliki) post u potpunosti (do obraćanja Golubici naravno) .

Razlog traženja: Premalo smajlića je bilo odobreno za takav (obilniji) post da bi se dokučilo što je autor točno htio reći. Poanta posta trebala je biti zabava, zadirkivanje, podhebancija klišeja koji stoje na putu između muškaraca i žena u 30-tima (davanje prevelike ego-važnosti samome sebi i stvaranju vlastitih modela (čitaj svijetova: do te mjere da čovjek živi totalno sam npr), kvalificiranje po nebitnoćama), da bi na kraju sve ispalo kao ozbiljno rasplamsavanje na forumašicu koju uopće ne poznam, a što nije istina, čak nimalo. Autor je pobrisao 7 smajlića viška, otišao na kavu na koju je ionako žurio i kad se vratio više nije mogao editirati postić.

Inače.. zahtjev kasni koji dan jer mi je poznato da je neke žene zanimalo muško mišljenje u svemu pa sam post ostavio da se iščita jer u nj ima dosta (osorne i apsurdne) realnosti. No, nema razloga da ostane u trajnosti, ako ne zbog ničeg, onda što je zaustavio zanimljivu temu o kojoj bi htio znati još više i što post sam po sebi govori sasvim nešto treće.

Pa eto tih smajlića kad bi bilo 15-ak (u što valja računati i (miltiqvot) citate pa se nakupi) ponekad bi bila bolja ideja i često taj limit 10 omete u oblikovanju konačnog pisma. Vjerujem i još mnoge.

A i netko je pred kraj godišnjeg, vrijeme je za roknroll pa see ya laterz, bit će sunny summer/zimmer v Hrvaška Hvala
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom